Salon

Salon

Poznaj lepiej salon pracowni BUMBUL

Zapraszamy Cię do naszej pracowni Bumbul.
Zaprojektowaliśmy ją tak abyś czuł się jak w domu. Na początku zapraszamy na pyszną kawę, przy której omówimy projekt, przygotujemy ofertę i przeanalizujemy Twoje potrzeby. Tu możesz zobaczyć jak wykonujemy meble kuchenne i meble na wymiar. Posiadamy wiele wzorników, które pomogą w doborze materiałów. Możesz obejrzeć tapety z naszej oferty, oświetlenie, meble glamour i dodatki. Chcieliśmy Abyś przychodzą do tego miejsca miał pełen wachlarz produktów, którymi możesz wyposażyć swoje wnętrze. Chcemy obsłużyć Cię kompleksowo.
Nasza pracownia otwarta jest także dla architektów wnętrz. Naszą przestrzenią dzielimy się również z Wami. Jeśli chcesz spotkać się z klientem i omówić z nim projekt udostępniamy Ci stół i telewizor na którym możesz wyświetlić projekt.
Możesz pokazać mu nasze wyposażenie i możliwości to miejsce również dla Ciebie. Pomożemy w doborze materiałów i w sprawach technicznych.
Wraz z producentami przygotowujemy pakiet szkoleń, na których wspólnie poszerzymy Naszą widzę dotyczącą różnych dziedzin wyposażenia.
Moja pracownia Bumbul otwarta jest dla wszystkich. Zapraszamy do współpracy.