O nas

O mnie

Aneta Bumbul – architekt wnętrz

Projektowanie to pasja, precyzja, detal, zrozumienie potrzeb oraz budowanie
relacji we wspólnym zrozumieniu się.

Moja firma powstała w 2011 roku z miłości do pracy z ludźmi i designu.

Od tamtej pory idziemy na przód i rozwijamy się aby sprostać Waszym wymaganiom.
Znając Wasze potrzeby weszliśmy we współpracę z wykonawcami z różnych dziedzin. Wykonujemy dla Was prace remontowe, przygotowujemy projekty mebli na wymiar oraz je realizujemy a pod koniec możemy zrobić dla Was zakupy i dostarczyć do domu dekoracje, oświetlenie i tapety.

Moi partnerzy

Grupa montażowa

Do naszej pracowni możecie nie tylko wpaść na pyszną kawę, wstępną rozmowę i omówienie projektu. Tu możecie zobaczyć wyposażenie z naszej oferty firm, z którymi współpracujemy. Kanapa, stolik kawowy, stół, oświetlenie, tapety oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem. To wszystko można zobaczyć w naszej pracowni na Jeżycach.
Możesz oddać swój dom, mieszkanie lub lokal w nasze ręce a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Jeśli jednak chcesz uczestniczyć w projekcie zapraszam Cię na omówienie harmonogramu prac. Będziemy spotykać się na budowie, wyjeżdżać na zakupy i wspólnie dokonywać wyborów.
Jeśli zastanawiasz się czy jestem odpowiednim projektantem dla Ciebie, odpowiem Ci tak:
Projektuję w różnych stylach. Jednak nowoczesne wnętrza są teraz bardzo na topie i to nasza mocna strona. Styl nowoczesny, industrialny, loftowy, skandynawski to teraz trendy przewodnie.
Projektuję wnętrza całych domów oraz pojedynczych pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka.

Moi partnerzy

Grupa wykonawcza

Jeśli potrzebujesz pomocy w projektowaniu to dobrze trafiłeś bo wnętrzami zajmujemy się kompleksowo. Będziemy wsparciem w rozmowach z wykonawcami, poprowadzimy nadzór prac i pomożemy w doborze materiałów. Zapraszam do współpracy.

Aneta Bumbul

Projektowanie to pasja, precyzja, detal, zrozumienie potrzeb oraz budowanie
relacji we wspólnym zrozumieniu się.

Pracownia BUMBUL w liczbach.

12

Lat na rynku

182

Zrealizowane projekty

99

Zrealizowanych zamówień na meble

36

Zrealizowanych projektów pod klucz